Сергей Притула о женских обязанностях: Тільки народжувати не можу. Інше – без проблем!

DSC00945

Актеры «Вар’яти-шоу» на сцене и во время съемок телеверсии для Нового канала мгновенно превращаются из брутальных и бородатых мужчин в нежных и соблазнительных стюардесс, невест и сварливых свекровей. Какие женские обязанности юмористы не чураются брать на себя в жизни?

Сергей Притула: «Мені важко відповісти на це запитання. У моїй сім’ї немає поділу обов’язків на чоловічі та жіночі. Все те, що робить моя дружина, можу зробити і я, якщо вона зайнята іншими справами. Я тільки народжувати не можу. А все інше – без проблем».

photo5449356515942181367

Виталий Тыльный: «Куховарю, хоча, жіночою справою це не вважаю. Це моє хобі. Якщо я вдома, то готую сніданок, обід і вечерю. Найсмачніше виходить плов. Мої батьки українці, але мама народилася в одній зі східних країн. Мабуть, звідти в мене любов до цієї страви».

Сергей Притула и «Вар’яти» знают, чего хочет женщина!

Сергей Притула: Винник буде мені заздрити!

Владимир Жогло: «У декрет замість жінки я би пішов. Серйозно. Є стереотип, що з дитиною має сидіти мама, але це вже застаріла думка. Маю багато друзів, які пішли в декрет. Це зближує дитину з татом, їх взаємозв’язок протягом життя міцніший, і авторитет батька суттєво значніший. Дуже підтримую цю тенденцію. А взагалі, жінка – це величезний еталонний організм, який може на собі вивезти значно більше, ніж чоловік. Тож усі жіночі справи треба лишити їм, і не пхати туди носа. Бо лише у прекрасної половини людства виходить одночасно робити, контролювати і отримувати ідеальний результат у будь-чому».

20.11. Варьяти-шоу женские роли (3)

Владимир Ковцун: «Вистачає того, що я на сцені граю жінок. У житті маю лише чоловічі обов’язки. Ну, часом їсти зварю, часом приберу, часом поперу одяг. А так я – мужик (сміється)».

Валентин Сергийчук: «Жодних жіночих обов’язків не боюся, окрім пологів, звісно. Можу робити все. Інша справа, що лінуюся й нічого не роблю. Якщо серйозно, то люблю мити посуд (у тому випадку, коли його небагато, так, тарілочка-дві), а якщо були гості, то відразу згадую про чоловічі обов’язки і втікаю з хати викидати сміття.

20.11. Варьяти-шоу женские роли (2)

Сергей Полупан: «Люблю готувати, якщо це можна назвати жіночим обов’язком. Усі кажуть, що чоловіки готують краще, з цим я не погоджуюсь. Колись один з моїх кумів, не буду називати хто, бо в мене їх аж два, приготував деруни (їх ще називають тертюхи). І вони були неприродньо фіолетового кольору, і на смак не краще. Тому заявляю, що не всі чоловіки готують краще за жінок».

Смотрите следующий выпуск «Вар’яти-шоу» сегодня, 20 ноября, в 19:00 на Новом канале