Сергей Притула и «Вар’яти» знают, чего хочет женщина!

13.11. Варьяти-шоу Чего хочет женщина   (2)

Актеры Первого украиноязычного юмор-шоу нашли ответ на извечный вопрос

В миниатюрах «Вар’яти-шоу» – клондайк шуток о женщинах. Прекрасная половина человечества вдохновляет мужчин не только убивать драконов и спасать мир, но и дает много поводов для улыбок. Что бы съесть, чтобы похудеть? Как влезть в любимое платье и уменьшиться на пару сантиметров в талии за день? Как найти мужчину мечты? Как избавиться от мужчины мечты? Как приготовить ведро оливье и еще 33 блюда к Рождеству? Как не набрать лишние килограммы за зимние праздники? Таких противоречий у женщин множество. И над ними остро и смешно, но с большой любовью подтрунивают актеры в своих миниатюрах на гастролях и в телеверсии «Вар’яти-шоу» на Новом канале. За восемь лет существования коллектива юмористы могли бы издать отдельный том шуток о девушках. Поэтому их можно смело назвать экспертами по женской психологии.

Сергей Притула: Винник буде мені заздрити!

MELOVIN, новый режиссер и стихи Сергея Притулы: «Вар’яти-шоу» стартуют!

Очільник и актеры «Вар’яти-шоу» отвечают на вопрос: чего хочет женщина?

Сергей Притула: «Я? Звісно, знаю. Та нехай це залишиться нашою внутрішньосімейною справою».

Валентин Сергийчук: «Жінка хоче: розуміння, підтримки, щоб її слухали і чули, говорити без слів, слухати серцем, намалювати очі, купити сумку, знайти під ту сумку ремінець, подзвонити мамі, не дзвонити тій дурі Наташці, знайти ключі, погладити кота, поплакати, посміятися, покричати, зайти в Інстаграм, зробити селфі, випити вина. І це тільки в понеділок до обіду (сміється)».

13.11. Варьяти-шоу Чего хочет женщина   (1)

Виталий Тыльный: «В жінки хороший настрій у двох випадках… коли чоловік приносить додому зарплату, і коли жінка знає, де вона лежить».

Сергей Полупан: «Щоб догодити коханій без настрою, то, певно, треба бути екстрасенсом, хоча милі подарунки завжди піднімають настрій, ну і не тільки милі, всі люблять подарунки. І щоб їм співчували, розуміли, любили. Одним словом, немає ідеальних чоловіків».

Владимир «Владзьо» Ковцун: «Я знаю, але то така тяжка тема, таке саме, що говорити про політику чи про релігію. Та жінка – то просто недосліджений космос… Кожна хоче чогось іншого: то шубу, то море, то море в шубі… Всім не догодиш. Треба брати собі жінку з хутора, яка не була ще ніде в світі, але і та за два тижні захоче і шубу, і море…»

Смотрите новый выпуск «Вар’яти-шоу» сегодня, 13 ноября, в 19:00 на Новом канале