Как Сергей Полупан из «Вар’яти-шоу» играл на двух арендованных струнах

var_front_27_12

Мы подготовили девять интересных (а, порой, и неизвестных) фактов о гитаристе первого украиноязычного юмор-шоу «Вар’яти»

 Факт№1

З дитинства намагався навчитися всього й одразу. Перше моє захоплення – то був баскетбол. Рідний брат Саша мені з сусідньої країни – Польщі – привіз дуже крутий баскетбольний м’яч, з автографом дуже крутого польського баскетболіста. Так, у Польщі грають у баскетбол, я сам був шокований! Грав за школу, потім м’яча вкрали, кар’єра баскетболіста закінчилася. А тоді пішли карате, волейбол, легка атлетика, що теж світових успіхів не принесло.

Факт№2

Перша моя гітара була орендована в однокласника, дві капронові струни і велике бажання навчитися грати. Та це була більше імітація гри з військового пісенника мого брата, аж поки тато не подарував гітару. І тут все навчання почалося спочатку, бо шість струн – то не дві…

Факт №3

Я грав на гітарі в інститутському гурті, паралельно заснував гурт із назвою «Без двадцяти одинадцять», який проіснував чотири роки.

var_in_27_12

Факт №4

Ще було невеличке місце в моєму житті для більярду, що теж дуже швидко закінчилося. Але ж задніх у «Вар’ятах» не пасу.

Факт №5

Основне моє хобі – це кухня. Люблю готувати перші страви. З останніх – це було грузинське харчо. Досить про це, бо хочу їсти!

Факт №6

Стрільба – це те, що, на диво, з моїм зором «– 4» вдається дуже навіть непогано. У тирах закінчуються усі брелки та іграшки.

Никогда не пил кофе! 10 неизвестных фактов о Владзьо

Факт №7

 Дуже люблю подорожувати. А коли немає на це часу, сідаю у своє авто та за дві години вже дихаю свіжим гірським карпатським повітрям.

Факт №8

 У школі інтенсивно займався легкою атлетикою, волейболом, баскетболом, зараз через отримані травми коліна не дуже можу дозволяти собі таку розкіш як спорт.

var_in_2_27_12

Факт №9

Мене хлібом не годуй, а годуй зеленим борщем та голубцям. А серед моїх улюблених напоїв – молоко, березовий сік та яблучний фреш

Смотрите супервеселый (и последний в этом сезоне!) ыыпуск «Вар’яти-шоу» в среду, 27 декабря, в 19:00 на Новом канале!