Рыбак и «ужасоман»: 10 неизвестных фактов о Виталии Тыльном

tilnii_front

А вы знали, что актер первого украиноязычного юмор-шоу «Вар’яти» умеет становиться на мостик и обожает фильмы ужасов? По просьбе Нового канала парни из «Вар’яти-шоу» по очереди рассказывают интересные и малоизвестные факты о себе. Мы уже знаем, что Владимир Жогло поет серенады под окнами, мечтает о трех детях и обожает молоко. А Вальон Сергийчук когда-то имел кубики на животе, длинные волосы и учился играть на фортепиано. На очереди – отец двоих детей, тернополянин Виталий Тыльный

Факт №1

Дуже люблю риболовлю. Особливо на хижака – великого і маленького. Мої снасті коштують стільки, що можна купити річний запас риби – 1500$!

Факт №2

За 10 днів туру «Вар’ятів» легенько набираю вісім кілограмів, тому вихідні проводжу у спортзалі.

Факт №3

Можу стати з ніг на місток. А от повернутись назад – ні.

tilnii_in_2_13_12

Факт №4

Дуже «везучий», тому в усіх аеропортах зі мною проводять окремі співбесіди, і завжди приносять замовлення у ресторані останньому, навіть якщо я його зробив першим.

Факт №5

Готую найсмачніше в світі. Моя фірмова страва – рулька у гірчично-медовому соусі.

Факт №6

За один вихідний день можу зробити мільйон справ. Встигаю усе.

Пианист и каратист: 10 неизвестных фактов о Вальоне из «Вар’яти-шоу»

Факт №7

Обожнюю фільми жахів. Люблю дивитися сам. Пізно ввечері. Передивився все, що є в онлайн-кінотеатрах. Жінці можу влаштувати «сюрприз» – налякати, коли разом дивимося.

Факт №8

У школі кожного дня мав двійки за поведінку в щоденнику. Тому дупа від ремінця була синя. Але то все одно не допомагало.

tilnii_in_1_13_12

Факт №9

Роблю все щосили. Якщо у залі – то найкритичніша вага. Якщо їсти гостру їжу – то найгострішу, що є в ресторані. Якщо пити горілку – ну, ви зрозуміли…

Факт №10

Обожнюю активний відпочинок. Немає нічого кращого, аніж після гастролей вирватися на три дні в Карпати чи поїхати з наметами на Бакоту або Джуринські водоспади. Чи стати з сином та дружиною на лижі у Буковелі й летіти з «чорної» гори.

tilnii_in_3_13_12

Смотрите «Вар’яти-шоу» каждую среду в 19:00 на Новом канале!