Сергей Притула: «Нам легше відіграти ще один концерт, ніж підняти ціни на квитки»

var_front_1234

«Вар’яти-шоу» рады видеть на своих концертах все слои населения – и студентов, и пенсионеров

Многих поклонников «Вар’яти-шоу» занимает вопрос низкой стоимости билетов на концерты относительно их конкурентов, у которых цена за вход значительно выше. На этот вопрос во время онлайн-конференции Сергей Притула попросил ответить Валентина («Вальона») Сергийчука.

– Ми – народне шоу. Ми собі так вирішили. На нас може прийти хоч студент, хоч людина, яка буде сидіти у першому ряду в шубі,  – объяснил Валентин.

Однако Сергей решил максимально развернуть ответ, чтобы, наконец, закрыть этот вопрос:

– Те що ми показуємо – орієнтовано на широкий загал. Хоча і основна маса людей, яких ми бачимо в зал,і – це наші ровесники, 25-40 років. Утім, ми маємо доволі гнучку цінову політику на квитки, залежно від того де ми виступаємо – в райцентрі чи у столиці. Ціни на квитки стартують від восьмидесяті гривень. Наприклад, хоче студент прийти на концерт із дівчиною: і він сидить та розмірковує: мені потрібно два квитки, треба пригостити дівчину кавою перед концертом, а потім повернутись додому у хорошому настрої – тому не в метро, а на таксі. І ми не можемо цьому хлопцю, який хоче справити враження на дівчину, виставити квитки по «мільярду» гривень. Чесно кажучи, нам легше відіграти ще один концерт, ніж повисити ціни на квитки.

varuyaty 22 in

Кроме того, выйдя в телевизионный эфир, «Вар’яти» тут же составили конкуренцию другим юмористческим шоу. «Очільник» «Вар’яти-шоу» Сергей Притула рассматривает данную ситуацию совершенно спокойно и, конечно же, учится на ошибках других проектов.

– Так чи інакше ми, звісно, будемо конкурувати на цілині гумору. Інша справа – де ми перетинаємося. Якщо говорити про конкуренцію, наприклад, із «95 кварталом» – я би не сказав, що вона там є. Ми ще не на тому рівні медійної присутності, щоб конкурувати із такою махіною як «95 квартал», якою він став за останні п’ятнадцять років своєї роботи у телепросторі. Звичайно, ми спостерігаємо за іншими проектами, дивимося де вони помиляються – і на їхніх помилках вчимося. А от у середовищі україномовного гумору конкуренції як такої немає. Але ми розуміємо, що за аудиторією, концертними графіками або телеверсіями ми однозначно будемо, чи вже конкуруємо з іншими гумор-шоу, – прокомментировал Притула.

Новый выпуск «Вар’яти-шоу» смотрите сегодня в 19:00 на Новом канале!

Video: Сергей Притула: «Нам легше відіграти ще один концерт, ніж підняти ціни на квитки»

Вар’яти-шоу рады видеть на своих концертах все слои населения – и студентов, и пенсионеров