Сергей Притула рассказал, как провел первую свадьбу в роли тамады

Во время третьего выпуска «Вар’яти-шоу» на Новом канале «очільник» проекта ударился в воспоминания. Очень смешные воспоминания!

Мы продолжаем новую рубрику «Байки от Притулы». Все эти правдивые истории Сергей рассказывает во время эфиров первого украиноязычного юмористического «Вар’яти-шоу». И хотя лучше сто раз увидеть, чем один раз услышать, мы советуем вам и прочитать байки от «очільника», и посмотреть новый выпуск «Вар’ятів» в среду, 16 ноября, в 19:00 на Новом канале.

Итак, Сергей Притула скромно называет себя лучшим тамадой на свете. Но первые проведенные им свадьбы не были такими удачными и веселыми, как нынешние.

– Перше весілля я вів у 2001 році в місті Тернопіль. Якісь порядні фермери гуляли в не менш порядному готелі «Тернопіль», де був ресторан на два зали – в одному вони їли, а другий був приречений на танці, – начал Притула. – І ось я, тамада, роздаю тости, сиплю жартами, розказую анекдоти, співаю весільні обрядові пісні, і все чудово. Коли закінчується перше застілля, я виводжу наречених на перший шлюбний танець. Дружби з дружками викладають з квітів у целофані серце, ставлять свічки, підпалюють їх. Наречений на руках заносить наречену, щоб вона не підпалила свою весільну сукню. І вони танцюють. І коли цей танець закінчується, я беру мікрофон і кажу: «Шановні, гості, а зараз наші молодята запрошують вас всіх приєднатися до танцю». І ось музика починає валити, а я йду в підсобку відпочивати, бо знаю, що доки всі танцюють, у мене є хвилин 40 вільного часу.

pritala Varyati_16_11

Через 15 минут Притула решил выглянуть в основной зал и посмотреть, весело ли гостям. Но оказалось, что кроме новобрачных там танцуют еще 6 человек. А оставшиеся 52 вернулись во второй зал, уселись за столы, и продолжили пир.

-Я підходжу до одного чоловіка і кажу: «Перепрошую, дядьку, там молоді танцюють, то йдіть до них». А він відповідає: «Я не можу, я в траурі». Я кажу: «Перепрошую, не знав». Підходжу до якоїсь жіночки і кажу: «Тітку, та чого ви сидите? Там наречені до танцю запрошують». А вона мені: «Я не можу, я в траурі». Підходжу до четвертого, до п’ятого – те ж саме! І, о боже, – з 60 гостей 52 – у траурі! Офігенне весілля, правда? – продолжает Притула. – Виявилося, що ті наречені хотіли одружитися ще рік тому. Але буквально за тиждень до весілля помер хтось із боку нареченого – і вони перенесли весілля на півроку. Через півроку вони вже мали одружитися, але за тиждень до весілля помер хтось із боку нареченої. І вони знову все перенесли. І за тиждень до цього весілля в акурат вмирають двоє людей – по одному з обох сторін! Але молодята сказали: «Нам пофіг, весіллю бути!» Але я ж про то не знав, і що робити, не розумів. А тут ще й хтось із селян так навалився, що коли побачив мене, то заспівав: «А весілля нудне-е-е. Тамада у тому вине-е-е-ен». І я зрозумів, що це крах, провал, що той бізнес – не для мене. Але треба було щось робити. І я вичислив серед гостей головного – лисого вусатого дядька, дочекався, поки він відправився у вбиральню, і пішов за ним. Сів на підлогу під стіною, розстебнув свою сорочку, взявся за серце, і коли той дядько йшов назад і спитав: «Сину, що з тобою?», я відповів: «Нічо, нічо, не переживайте, воно зараз пройде. Я просто сердешник, мені хвилюватися не можна! А ви йдіть до гостей, веселої вам забави». Мужик пішов, я тихесенько піднявся, пішов за ним, став за стіною, виглянув з-за рогу й подивився, як той дядько зайшов у зал, де було застілля, і сказав: «А-ну тихо всі! Слухайте сюди! Ще раз побачу, що хтось чіпає тамаду, відкручу голову! Він сердешник, вам шо – трупів мало?» Друзі, після цього весілля пішло абсолютно інакше – так, танцювати вони не стали, але всі підходили та казали: «Боже, який хороший тамада!»

Хотите услышать еще больше крутых баек от Притулы? Это, а еще море смешных миниатюр, песен и сценок – в свежем выпуске «Вар’яти-шоу» уже сегодня, в среду, 16 ноября, в 19:00 на Новом канале!

Video: Сергей Притула рассказал, как провел первую свадьбу в роли тамады

Во время третьего выпуска Вар’яти-шоу на Новом канале очільник проекта ударился в воспоминания. Очень смешные воспоминания!